Van Bommel maakt nieuwe namen bekend

Van Bommel maakt nieuwe namen bekend
2 min

Mark van Bommel heeft weer een aantal namen bekend gemaakt van spelers die op 19 juli acte de présence geven in zijn afscheidswedstrijd. In het vriendenteam ‘Team Bommel’ zullen veel voormalig PSV’ers meespelen, onder wie de twee spitsen Luc Nilis en Mateja Kezman. Intussen zijn er bijna 15.000 kaarten verkocht voor de wedstrijd.

Veel voormalig PSV’ers
Eerder maakte Van Bommel de keepers van zijn team bekend. Dat zijn Ronald Waterreus, Heurelho da Silva Gomes en Patrick Lodewijks. Vandaag laat Van Bommel via PSV TV weten welke PSV’ers in zijn ploeg meedoen. “Wilfred Bouma, Arnold Bruggink, John de Jong, Johann Vogel, Luc Nilis en Mateja Kezman”, aldus Van Bommel.

Wilfred Bouma, met wie Mark het langst speelde, ontbreekt niet. Wilfred Bouma, met wie Mark het langst speelde, ontbreekt niet.

Ook Oranje-internationals
Vanuit het Nederlands elftal hebben Giovanni van Bronckhorst, Roy Makaay (tevens ex-Bayern München) en Jaap Stam hun toezegging gedaan. Ook heeft Van Bommel een aantal huidige internationals in zijn team. “Van hun clubs hebben we al akkoord en met henzelf ook, maar het is nog heel even afwachten op groen licht van hun trainers.” Mark verwacht de komende periode nog meer spelers bekend te kunnen maken, onder wie grote namen uit zijn jaren in het buitenland.

Vanaf 16.00 uur voorprogramma
De afscheidswedstrijd van Mark van Bommel is op vrijdag 19 juli om 20.00 uur in het Philips Stadion. ‘Team Bommel’ speelt tegen het PSV van Phillip Cocu. De vriendenploeg van Van Bommel wordt gecoacht door Bert van Marwijk. Het voorprogramma van de wedstrijd begint om 16.00 uur. De (duurste) toegangskaarten van € 25,00 zijn intussen uitverkocht, wel zijn er nog veel andere tickets te koop. De teller staat na één week verkoop al op 15.000 kaarten! Het sfeervak Oost (beneden) is intussen helemaal uitverkocht.

Ook oud-ploeggenoot Roy Makaay is er bij op 19 juli aanstaande. Ook oud-ploeggenoot Roy Makaay is er bij op 19 juli aanstaande.