De voorbereiding op 2016-2017 is in haar laatste fase beland. Donderdagavond begint PSV met een duel tegen FC Porto (aanvang 21.00 uur) aan de FOX Sports Cup, een mooie testcase in aanloop naar de Johan Cruijff Schaal van volgende week zondag.
Teleurstellend
FC Porto eindigde vorig seizoen op een ietwat teleurstellende derde plaats in de Portugese hoogste liga. Achter Sporting Portugal, bijvoorbeeld, de ploeg die PSV maandag nog met 5-0 versloeg. Porto kende vorig seizoen sowieso een teleurstellend jaar, want ook de bekerfinale ging verloren. Een seizoen zonder prijzen dus, voor de tweevoudig UEFA Champions League-winnaar.
Bekenden
De selectie van FC Porto herbergt desondanks behoorlijk wat grote namen en oude bekenden. Bruno Martins Indi (oud-Feyenoord), Jesus Corona (oud-FC Twente) en Iker Casillas (oud-Real Madrid), zijn de meest in het oog springende namen in de selectie. Corona kende met 8 doelpunten in 28 wedstrijden een meer de verdienstelijk debuutseizoen bij Porto. De landgenoot van PSV’ers Andrés Guardado en Héctor Moreno verkaste vorig seizoen voor ruim € 12 miljoen naar Portugal en groeide daar snel uit tot een gewaardeerde kracht.
Tickets
Wil je hem en PSV vanavond in actie zien? Koop dan hier je tickets voor het duel dat in de Gelredome wordt gespeeld. Om 18.30 uur spelen de andere twee deelnemers, Vitesse en West Bromwich Albion, eerst tegen elkaar. In het toernooi krijg je per gescoord doelpunt een punt, evenals bij een gelijkspel. Bij een zege krijg je drie punten.