Ochtendtraining PSV-selectie op het strand

Ochtendtraining PSV-selectie op het strand
1 min

Het trainingsveld werd woensdagochtend ingeruild voor het strand van Maspalomas, waar langs de zee aan de conditie werd gewerkt. De training begon met een wandeling over de Boulevard, langs de vuurtoren ‘El Faro’ naar het strand bij de bekende duinen, Dunas de Maspalomas.

Het trainingsveld werd woensdagochtend ingeruild voor het strand van Maspalomas, waar langs de zee aan de conditie werd gewerkt. De training begon met een wandeling over de Boulevard, langs de vuurtoren ‘El Faro’ naar het strand bij de bekende duinen, Dunas de Maspalomas.

De spelers op de Boulevard van Maspalomas op weg naar het strand. De spelers op de Boulevard van Maspalomas op weg naar het strand.

Een frisse duik

De strandloop trok veel bekijks van de aanwezige toeristen, voornamelijk oudere mensen en stelletjes met jonge kinderen. Er werd een flinke afstand afgelegd langs de zee, op het strand dat een totale lengte heeft van 12 kilometer. Een balletje werd er niet getrapt, enkele spelers namen aan het einde van de training een duik in de niet al te warme zee. Jeffrey Bruma, Adam Maher, Jorrit Hendrix, Joshua Brenet en Rai Vloet waren de durfallen die een duik namen. Vanmiddag staat er nog een veldtraining op het programma, op een andere locatie omdat het stadion de wedstrijd tussen Shanghai Shenua en FC Augsburg op het programma staat.

Het veld werd deze ochtend ingeruild voor het strand. Het veld werd deze ochtend ingeruild voor het strand.
Langs de zee werd een flinke afstand agelegd. Langs de zee werd een flinke afstand agelegd.
Memphis Depay, Chris van der Weerden en Phillip Cocu. Memphis Depay, Chris van der Weerden en Phillip Cocu.
De strandloop van PSV trok veel bekijks in Maspalomas. De strandloop van PSV trok veel bekijks in Maspalomas.
Jeroen Zoet en Jürgen Locadia moesten even uitwijken. Jeroen Zoet en Jürgen Locadia moesten even uitwijken.
Jeffrey Bruma was één van de spelers die een frisse duik nam. Jeffrey Bruma was één van de spelers die een frisse duik nam.
Ook Rai Vloet en Jorrit Hendrix trotseerden de koude zee. Ook Rai Vloet en Jorrit Hendrix trotseerden de koude zee.
Later vandaag op PSV TV een interview met Stijn Schaars op het strand. Later vandaag op PSV TV een interview met Stijn Schaars op het strand.