In memoriam | Oud-PSV’er Wim van den Dungen overleden

In memoriam | Oud-PSV’er Wim van den Dungen overleden
1 min

PSV heeft met droefenis kennisgenomen van het overlijden van Wim van den Dungen. De oud-speler van PSV is 80 jaar oud geworden.

Wim van den Dungen begon zijn voetbalcarrière bij SV Budel, waarna PSV hem in 1966 overnam. Tussen 1966 en 1974 speelde hij 247 wedstrijden voor PSV en scoorde hij 15 doelpunten. Van den Dungen, die zijn hele loopbaan semiprof bleef, groeide in zijn periode bij PSV uit tot één van de populairste spelers van het elftal. Hij was geen speler van veel show, wel een hele grote vakman op het veld.

Hij zal voor altijd een plek binnen de PSV-familie hebben. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en naasten en wij wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies.