Samuel Gomez van Hoogen gaat PSV na acht jaar verlaten. De negentienjarige centrale verdediger maakt de overstap naar het Belgische Club Brugge.
Samuel, van wie het contract deze zomer afloopt, maakte in 2017 de overstap van Lierse SK naar de jeugdopleiding van PSV. Sindsdien doorliep de Belgische verdediger alle jeugdteams. Het jaar 2024 was bijzonder voor hem: hij maakte zijn debuut voor zowel Jong PSV in de Keuken Kampioen Divisie als voor de hoofdmacht in het bekerduel met Koninklijke HFC. In die wedstrijd viel hij in de 86e minuut in. Voor Jong PSV kwam hij dit seizoen veertien keer in actie.
Nieuwe stap
Gomez van Hoogen, tweevoudig winnaar van de Otten Innovation Cup, sluit aan bij Club NXT, de jeugdopleiding van Club Brugge. PSV bedankt Samuel voor zijn inzet en toewijding in de afgelopen jaren en wenst hem alle succes in het vervolg van zijn carrière.