Kaartverkoop | Ontknoping Azerion Vrouwen Eredivisie in het Philips Stadion

Kaartverkoop | Ontknoping Azerion Vrouwen Eredivisie in het Philips Stadion
2 min
Vrouwen

De ontknoping van de Azerion Vrouwen Eredivisie beleef je in het Philips Stadion. Daar speelt PSV Vrouwen op zaterdag 17 mei om 14.00 uur een cruciaal duel tegen Feyenoord. Bij een goed resultaat kan de vrouwentak van PSV de eerste landstitel in de clubhistorie pakken.

PSV en FC Twente staan, met nog twee speelrondes te gaan, samen bovenaan in de Azerion Vrouwen Eredivisie. De Tukkers hebben momenteel een beter doelsaldo, dus is het voor PSV van groot belang om in beide resterende duels sterk voor de dag te komen. In de laatste speelronde komt Feyenoord op bezoek, je volgt dan live de spannende ontknoping van de titelrace, in het Philips Stadion.

Eerder dit seizoen speelde PSV Vrouwen in het Philips Stadion tegen Ajax. Dat duel werd een feest: de Amsterdammers werden met 3-1 puntloos naar huis gestuurd. Net zoals toen kost een kaartje slechts 10 euro. Voor groepen van vier personen of meer kost een kaartje zelfs maar 7,50 euro.

Bekerfinale
Eén week voor het duel met Feyenoord speelt PSV Vrouwen de finale van de TOTO KNVB Beker. Titelconcurrent FC Twente is op vrijdag 10 mei de tegenstander in de eindstrijd op Het Kasteel in Rotterdam.

Koop hier tickets voor de ontknoping