PSV feliciteert geslaagde jeugdspelers

Artikel
PSV feliciteert geslaagde jeugdspelers

Zestien jeugdspelers hebben deze week het goede nieuws ontvangen te zijn geslaagd voor de schoolexamens. Namens PSV feliciteren we onze leerlingen met het behaalde diploma!

De combinatie onderwijs en topsport vergt veel aandacht van onze jeugdspelers. PSV hecht veel waarde aan het investeren in een studie. Dit gebeurt onder leiding van studiecoördinator Hanneke Stempher en de intensieve samenwerking met scholengemeenschap het Plein. Via deze weg feliciteren we de zestien jeugdspelers die het goede nieuws hebben ontvangen te zijn geslaagd voor de schoolexamens. Twee jeugdspelers kunnen mogelijk eind juni aan dit lijstje worden toegevoegd.  

VAVO
Rico Zeegers 

Sint-Joris Colleg
e
Steven Theunissen
Bob Melis
Joël Piroe 
Beslan Sagov 
Mathijs Bel 
Dennis Vos  
Jurre Schaafsma  
Victor Camps

Vakcollege
Sekou Sidibe
Mo Ihattaren
Shurandy Sambo
Jeremy Antonisse
Amin Doudah
Jason Pigmans
Alberto Puts

Bekijk ook

SAMENVATTING | PSV - Ajax

Video

'Het was genieten vandaag'

Video