Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.
 

Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.

Toernooiwinst voor Legendary PSV

31 mei 2010 09:00
Legendary PSV is winnaar geworden van het traditionele Oude Garde Toernooi, dat werd georganiseerd door N.E.C. in Nijmegen. Na overwinningen op de gastheer en HFC Haarlem en een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam, won PSV na strafschoppen van FC Den Bosch. Het was de vierde keer dat Legendary PSV het Oude Garde Toernooi wist te winnen.

Het team waarmee Legendary PSV deel heeft genomen aan het toernooi. Het team waarmee Legendary PSV deel heeft genomen aan het toernooi.
PSV

Twee doelpunten Ovidiu Stinga

Aan het Oude Garde Toernooi doen voormalig profs mee die in korte wedstrijden elkaar nog eens treffen. Er werd gespeeld in twee poules van vier teams en Legendary PSV was ingedeeld in Poule A met N.E.C., Sparta Rotterdam en HFC Haarlem. Poule B bestond uit FC Den Bosch, Vitesse, FC Utrecht en Willem II. In de poulewedstrijden wist Legendary PSV twee keer te winnen van N.E.C. en HFC Haarlem. Beide keren werd het 1-0 in het voordeel van de rood-witten, beide doelpunten werden gescoord door Ovidiu Stinga. Na deze duels was PSV al zeker van een plaats in de finale. De laatste poulewedstrijd tegen Sparta Rotterdam eindigde in 0-0 en daarmee was Legendary PSV met zeven punten poulewinnaar.

Harrie Heijnen werd na afloop door Legendary PSV in het zonnetje gezet. Harrie Heijnen werd na afloop door Legendary PSV in het zonnetje gezet.
PSV

Winst na strafschoppen, afscheid Harrie Heijnen

De finale (2 x 10 minuten) ging tegen FC Den Bosch, waar PSV’s nieuwe technisch manager Marcel Brands de lijnen uitzette. Het werd een spannende finale, met kansen voor beide teams, maar in de reguliere speeltijd werd niet gescoord. In een bloedstollende penaltyserie scoorden Harry van den Boomen, Luuk Maes, Ovidiu Stinga, Johan van der Hooft en Geoffrey Prommayon. Anton Janssen zag zijn penalty gestopt maar omdat twee spelers van Den Bosch ook mistten, was de hoofdprijs voor Legendary PSV. Na afloop van het toernooi werd Harrie Heijnen door Legendary PSV in het zonnetje gezet. Heijnen, die in oktober 70 jaar wordt, heeft besloten een punt achter zijn actieve voetballeven te zetten. De geboren Venlonaar maakte carrière als rechtsbuiten bij VVV-Venlo, ADO Den Haag , MVV en VVV en speelde één interland. Harrie was de afgelopen jaren een vaste en graag geziene gastspeler van Legendary PSV.

Stan Valckx nam als aanvoerder de wisselbokaal in ontvangst. Stan Valckx nam als aanvoerder de wisselbokaal in ontvangst.


© PSV NV

vorige volgende


PSV Nieuwsarchief
-
Agenda 23 mei 2012

 
 
© PSV NV 2012. Auteursrecht voorbehouden | Privacy verklaring