Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.
 

Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.

Sef Vergoossen neemt sc Heerenveen méér dan serieus

08 februari 2008 12:30
Wedstrijd PSV - SC Heerenveen 
Datum 09-02-2008 
Stadion Philips Stadion 
Locatie Eindhoven 
Scheidsrechter Roelof Luinge 
Aanvang 19.30 uur 
Sef Vergoossen ziet de ontmoeting met sc Heerenveen van zaterdagavond niet als een sleutelwedstrijd, maar neemt de Friezen uiteraard méér dan serieus. “Iedereen die in de buurt staat is een concurrent. Dit is natuurlijk wel een belangrijke wedstrijd”, zei hij tijdens het persgesprek van vrijdagmiddag, vóór de training.

Vergoossen: "Het is en blijft voor mij één van de 34 wedstrijden." Vergoossen: "Het is en blijft voor mij één van de 34 wedstrijden."
PSV

‘Geen sleutelwedstrijd’

Omdat er nog diverse spelers moesten terugkeren van verre interlands werd de training van vrijdag verschoven naar 15.00 uur ’s middags, een sessie die opnieuw achter gesloten deuren is voor publiek en de pers. Het was vroeg in de middag dus nog even afwachten voor Vergoossen hoe al zijn spelers terugkomen, maar “ik heb geen alarmerende berichten gehoord”. Hij neemt Heerenveen méér dan serieus maar wil zeker niet horen van een ‘sleutelwedstrijd’. “Absoluut niet. Belangrijk, dat wel. Het is en blijft voor mij één van de 34 wedstrijden met een extra tintje. De hebben veel punten behaald en de manier waarop is goed. Maar elke wedstrijd staat op zich en je moet er altijd dingen uithalen. Zoals ook uit onze laatste thuiswedstrijd, toen het op het nippertje goed kwam.”

PSV

Tevreden over talenten

Deze week heeft Vergoossen met een uitgedunde groep getraind, maar ontevreden is hij niet. Dat is hij ook niet over de vier jeugdspelers (Funso Ojo, Rens van Eijden, Rochdi Achenteh en Stijn Wuytens), die een belangrijke ervaring hebben opgedaan voor hun ontwikkeling. “De talenten hebben het goed gedaan. Het uitgangspunt is dat het niveau van de trainingen niet omlaag mag. We hebben nu een completer beeld gekregen, bovenop de indruk die we al hadden uit de wedstrijden van Jong PSV. Ik heb er ook al met Anton Janssen over gesproken.” Tot een directie selectieplaats van één van de vier zal het nog niet leiden. “Maar we zijn tevreden.”

Voorbeschouwingen PSV TV:

Historie
datum wedstrijd competitie uitslag
21-03-2012 SC Heerenveen - PSV BKR 1-3
18-03-2012 PSV - SC Heerenveen ERE 5-1
18-12-2011 SC Heerenveen - PSV ERE 1-5
10-04-2011 PSV - SC Heerenveen ERE 2-2
07-08-2010 SC Heerenveen - PSV ERE 1-3
14-04-2010 SC Heerenveen - PSV ERE 2-2
16-01-2010 SC Heerenveen - PSV BKR 1-3
17-10-2009 PSV - SC Heerenveen ERE 1-0


© PSV NV

vorige volgende


PSV Nieuwsarchief
-
Agenda 23 mei 2012

 
 
© PSV NV 2012. Auteursrecht voorbehouden | Privacy verklaring