Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.
 

Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.

Maandagochtendtraining verzet naar de middag

05 april 2009 10:45
De technische staf van PSV heeft de training van maandagochtend verzet naar de middag, aanvang 14.00 uur. Oorspronkelijk zouden de spelers om 10.00 uur het trainingsveld betreden. Aan deze training zal maar een kleine groep deelnemen, de rest krijgt een extra rustdag of heeft verzorging nodig.

De training van maandag op De Herdgang begint pas om 14.00 uur. De training van maandag op De Herdgang begint pas om 14.00 uur.
PSV

Extra rustdag

Een groot aantal internationals kwam vrijdag pas laat terug van midweekse interlandverplichtingen. Carlos Salcido haalde zelfs de vrijdagmiddagtraining, die pas om 15.00 uur begon, niet. Een extra dag rust is voor de meeste dan ook zeer welkom. Vandaag heeft de PSV-Selectie ook een rustdag. Dinsdagochtend rond 10.00 uur staat de volledige spelersgroep weer op het trainingsveld.



© PSV NV

vorige volgende


PSV Nieuwsarchief
-
Agenda 22 mei 2012

 
 
© PSV NV 2012. Auteursrecht voorbehouden | Privacy verklaring