Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.
 

Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.

Fotoverslag presentatie Yelmer Buurman en PSV-bolide

26 mei 2011 15:45
Uiteraard bleef het donderdagmiddag niet bij de officiële presentatie van Yelmer Buurman als coureur van het PSV-team alleen, hij nam ook even plaats achter stuur voor enkele rondjes op het circuit van Zolder. Met een oorverdovend geluid joeg uit de bolide over de baan. Een uitgebreid fotoverslag.

Het team van Azerti was een half uur voor de testrit nog aan het sleutelen. Het team van Azerti was een half uur voor de testrit nog aan het sleutelen.
De naam PSV komt op diverse plaatsen terug op de raceauto. De naam PSV komt op diverse plaatsen terug op de raceauto.
Ook herkenbare Brabantse rood-witte blokjes ontbreken uiteraard niet. Ook herkenbare Brabantse rood-witte blokjes ontbreken uiteraard niet.
De medewerkers van Azerti zijn hard bezig met het afstellen van de wagen. De medewerkers van Azerti zijn hard bezig met het afstellen van de wagen.
Yelmer Buurman voor de camera van PSV TV. Yelmer Buurman voor de camera van PSV TV.
Om 13.15 uur stapt Buurman in de auto voor de eerste rondjes. Om 13.15 uur stapt Buurman in de auto voor de eerste rondjes.
De 24-jarige coureur zat in 2008 ook bij het team van PSV. De 24-jarige coureur zat in 2008 ook bij het team van PSV.
Even later verlaat hij de pitbox met een oorverdovend kabaal. Even later verlaat hij de pitbox met een oorverdovend kabaal.
In totaal reed Yelmer Buurman zo’n vijf rondjes over het circuit. In totaal reed Yelmer Buurman zo’n vijf rondjes over het circuit.
Met hoge snelheden raasde de auto over de baan. Met hoge snelheden raasde de auto over de baan.
Na vijf rondjes was het klaar en kwam Buurman weer terug in de pits. Na vijf rondjes was het klaar en kwam Buurman weer terug in de pits.
De eerste race is volgend weekeinde al in Assen (3-5 juni). De eerste race is volgend weekeinde al in Assen (3-5 juni).


© PSV NV

vorige volgende


PSV Nieuwsarchief
-
Agenda 21 mei 2012

 
 
© PSV NV 2012. Auteursrecht voorbehouden | Privacy verklaring