Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.
 

Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.

De hel van morgen, stadion Sükrü Saraçoglu

06 november 2007 16:30
Voor de tweede keer in drie seizoenen speelt PSV woensdag in het stadion Sükrü Saraçoglu tegen Fenerbahçe SK, in het Aziatische gedeelte van Istanboel. Vanavond om 18.30 uur Turkse tijd gaat het team van Jan Wouters het veld verkennen en een uur trainen, daarvoor staat de coach samen met Gomes de pers te woord.

De ingang van het stadion, waar plaats is voor 50.000 toeschouwers. De ingang van het stadion, waar plaats is voor 50.000 toeschouwers.
PSV

50.000 toeschouwers

De blauw-gele hel van morgen ligt er vandaag nog vredig bij, niet ver van de boorden van de Bosporus en de Zee van Marmara. Fenerbahçe SK zelf heeft ervoor gekozen om vanmiddag niet in het stadion maar op het eigen trainingscomplex te trainen, op zo’n 15 kilometer van het stadion vandaan. Woensdagavond zal het Sükrü Saraçoglu met ruim 50.000 doldwaze Turken helemaal uitverkocht zijn en kan PSV zich opmaken voor de welbekende heksenketel. Hieronder nog een fotoverslag vanuit Istanboel.

Het stadion ligt midden in een drukke woonwijk. Het stadion ligt midden in een drukke woonwijk.
De spelerstunnel, bedekt met kunstgras. De spelerstunnel, bedekt met kunstgras.
PSV gaat vanavond een uur lang trainen. PSV gaat vanavond een uur lang trainen.
De blauw-gele hel van Fenerbahçe SK. De blauw-gele hel van Fenerbahçe SK.
Leeg ligt het er vredig bij, maar gevuld is het een heksenketel. Leeg ligt het er vredig bij, maar gevuld is het een heksenketel.
Fenerbahçe vierde dit jaar zijn honderdjarig jubileum. Fenerbahçe vierde dit jaar zijn honderdjarig jubileum.
Het was dringen in het krappe perszaaltje, dinsdagmiddag. Het was dringen in het krappe perszaaltje, dinsdagmiddag.


© PSV NV

vorige volgende


PSV Nieuwsarchief
-
Agenda 17 mei 2012

 
 
© PSV NV 2012. Auteursrecht voorbehouden | Privacy verklaring