Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.
 

Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.

Alleen Addo en Mendez internationaal in actie

26 maart 2007 10:00
Van alle internationals die PSV afgelopen week moest afstaan, zijn tot nu toe alleen Eric Addo en Edison Mendez nog in actie gekomen. De overige spelers kwamen door verschillende redenen niet aan spelen toe. PSV.nl maakt een rondje langs de internationale velden en blikt terug hoe het de PSV’ers allemaal verging.

PSV

Blessures

Jefferson Farfán, Jason Culina en Xiang Sun werden uit voorzorg al in Eindhoven gehouden, alle drie kampen zij met lichte klachten. Arouna Koné en Alex konden wegens hun respectievelijk knie- en hamstringblessure sowieso niet in actie komen. Daar kwam Carlos Salcido gisteren bij. De Mexicaan keerde onverrichter zaken terug uit zijn geboorteland, nadat bleek dat hij teveel last ondervond van een heupblessure. Er zullen foto’s gemaakt worden van de kwetsuur van de 26-jarige verdediger. Mika Väyrynen komt woensdag pas voor het eerst in actie, Timmy Simons moest met een schorsing op zak toezien hoe België met 4-0 de zak kreeg tegen Portugal. Manuel da Costa kwam in dat duel niet in actie.

Ibrahim Afellay in zijn 'Oranje'-trainingsoutfit. Ibrahim Afellay in zijn 'Oranje'-trainingsoutfit.
PSV

Ibrahim Afellay

Ibrahim Afellay zag zijn eerste verkiezing in Oranje beloond met een tribuneplaats. De middenvelder moest vanaf afstand zien hoe het Nederlands elftal een zeer matige partij op de mat legde tegen Roemenië (0-0). Afellay mag van bondscoach Marco van Basten wel meereizen naar Slovenië voor de uitwedstrijd van woensdag. Denny Landzaat en Kew Jaliens, beiden afgelopen zaterdag een nog basisplaats, gaan daarentegen niet mee.

PSV

Addo en Mendez

Eric Addo en Edison Mendez waren de enige twee PSV’ers die daadwerkelijk in actie kwamen. Addo speelde zaterdag een hele wedstrijd met Ghana tegen Oostenrijk. Het duel eindigde in een 1-1 gelijkspel. Edison Mendez verloor met Ecuador met 3-1 van de Verenigde Staten. Ook Mendez speelde de gehele wedstrijd.

Roy Beerens in actie. Roy Beerens in actie.
PSV
Roy Beerens
PSV-huurling Roy Beerens maakte vrijdagavond al zijn debuut in Jong Oranje in de wedstrijd tegen Jong Tsjechië. De aanvaller mocht van bondscoach Foppe de Haan de hele wedstrijd spelen en ‘ hij viel in positieve zin op’, liet De Haan weten na afloop. “Ik wilde de trainer graag tevreden stellen en laten zien wat ik in huis heb. Toen de wedstrijd eenmaal begon, viel er gelukkig wat druk van m’n schouders af”, aldus Beerens in een reactie op de website van de KNVB. Morgen speelt Jong Oranje in Venlo tegen Jong Ierland. ”Dat wordt een mooie pot en reken maar dat er veel familie van mij op de tribune zit.” Ook Ismail Aissati en Otman Bakkal stonden vrijdag 90 minuten in het veld.



© PSV NV

vorige volgende


PSV Nieuwsarchief
-
Agenda 12 februari 2012
 
 
© PSV NV 2012. Auteursrecht voorbehouden | Privacy verklaring