Alex over Guus Hiddink, zijn weergaloze goal en Gomes
Alex 'de Tank' in actie voor Chelsea.
“Het was een ongelofelijke wedstrijd, alleen in Brazilië heb ik een soortgelijk duel eens eerder meegemaakt”, zei Alex gisteravond tegen PSV Media, nadat hij in het veld de bal na rust snoeihard achter Pepe Reina joeg en daarmee de 2-2 aantekende. “Die goal was erg lekker. In Nederland maakte ik met PSV ooit ook zo’n goal. Dat was tegen Heerenveen, waarbij de bal er precies zo inging”, vertelde Alex. Ook zijn eerste goal in Chelsea-shirt, in een uitwedstrijd tegen Middlesbrough in 2007, deed denken aan het doelpunt van dinsdag. De Braziliaan kon meteen na afloop nauwelijks een glimlach onderdrukken. In goed verstaanbaar Engels liet hij weten hoe blij hij is met de komst van Hiddink. De verdediger krijgt het volle vertrouwen van de coach en houdt momenteel zelfs Ricardo Carvalho op de bank, normaliter onomstreden bij Chelsea. “Het kwam voor mij erg goed uit dat Hiddink kwam. Eerst zat ik af en toe nog wel eens op de bank, nu ben ik basisspeler. En ik speel ook goed.”
Over Hiddink: “Ja, ik denk dat hij blijft”
Alex denkt namens de hele spelersgroep te spreken als hij zegt Hiddink te willen behouden. Toch blijft de Achterhoeker zelf volhouden dat hij aan het einde van het seizoen vertrekt, iets wat ook nog voor de wedstrijd tegen Liverpool door voorzitter Bruce Buck werd bevestigd. Maar Alex heeft het gevoel dat Hiddink zich nog zal gaan bedenken. “Ja, ik denk dat hij blijft. Hiddink vertelde me dat hij het een hele goede club vindt en dat hij het hier erg naar zijn zin heeft. Het hangt natuurlijk ook van de Russische voetbalbond af, maar ik denk dat hij wil blijven.”
Guus Hiddink dinsdagavond op Stamford Bridge.
Eten met Gomes, bellen met Farfán
Voor Alex zou dat goed nieuws zijn. Hij maakt een sterke periode door en heeft het dan ook naar zijn zin in Londen. Daarnaast onderhoudt hij ook nog goed contact met Gomes, de doelman van Tottenham Hotspur. “Afgelopen weekeinde nog kwam hij bij mij langs. We moesten beiden zaterdag spelen en zondag spraken we af om samen te eten. Ik denk dat we elkaar ongeveer zo’n twee keer per maand zien, en daarnaast spreek ik hem, net als Farfán overigens, ook vaak per telefoon. Gomes is een goede man, een echte vriend.”
© PSV Media
© PSV NV
| volgende |


