Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.
 

Voor deze site heeft u de Macromedia Flash plugin versie 6 (of hoger) nodig.

Aanvoerder Manco met Peru onder 20 naar Venezuela

06 januari 2009 11:00
PSV-aanvaller Reimond Manco reist weer terug naar Zuid-Amerika om zich te voegen bij het nationale elftal van Peru onder 20 jaar, dat meedoet aan het Zuid-Amerikaans kampioenschap in Venezuela. Manco was maandag nog op de training bij PSV, maar gaat nu als aanvoerder dus tijdelijk terug naar zijn landgenoten.

Reimond Manco was maandag nog op de training, maar vliegt vandaag terug. Reimond Manco was maandag nog op de training, maar vliegt vandaag terug.
PSV

Maximaal tot en met 8 februari

Manco verbleef wegens familieomstandigheden al langer in zijn vaderland, maar keerde afgelopen weekeinde terug naar Eindhoven en deed maandagmiddag mee op de training. Vandaag keert hij terug naar Zuid-Amerika voor de start van het Zuid-Amerikaans kampioenschap voor ploegen onder 20 jaar. Manco is aanvoerder van Peru en is maximaal tot en met 8 februari in gastland Venezuela, als zijn team de finale speelt. Daarna komt hij zo snel mogelijk weer terug naar PSV. Peru onder 20 is al een paar weken in voorbereiding, maar Manco zat wegens familieomstandigheden nog niet bij de groep.



© PSV NV

vorige volgende


PSV Nieuwsarchief
-
Agenda 12 februari 2012
 
 
© PSV NV 2012. Auteursrecht voorbehouden | Privacy verklaring